تور صربستان

تور  صربستان – شهر زیبای بلگراد

تور بلگراد تور صربستان مانابال پارس

 تور صربستان از جمله تورهای جدیدی است که به لطف برداشته شدن شرایط ویزای کشور صربستان جای خود را در میان فهرست سفرهای خارجی ایرانیان باز کرده است .

نام هتل درجه سرویس غذایی هر نفر در اتاق دو نفره اتاق یک نفره
COMPASS RIVER 3 صبحانه 2,655,000 3,285,000
PRIME 4 صبحانه 3,250,000 3,950,000
MERCURE BELGRADE 4 صبحانه 3,450,000 4,390,000
RADISSON BLU 4 صبحانه 3,650,000 4,555,000
HYATT REGENCY 5 صبحانه 3,750,000 4,750,000

 

 

بلگراد از بزرگترین و مهمترین شهر های اروپای شرقی است که حدود یک میلیون و دویست هزار نفر جمعیت را در خود جای داده است . این شهر به مانند بقیه شهرهایی که رود عظیم دانوپ از میان آنها می گذرد چهره ای سرسبز و زیبا دارد . بلگراد پایتخت کشور صربستان از همان دوره یوگوسلاوی هم مهمترین شهر این کشور محسوب می شد . این شهر در جریان جنگ داخلی که بعد از فروپاشی کشور یوگوسلاوی به وقوع پیوست متحمل خسارات زیادی شد و جمعیت زیادی مجبور به مهاجرت از این شهر به دیگر نقاط اروپا شدند .

تور صربستان تور بلگراد تور خارجی مانابال پارس

بلگراد را ورزش دوستان با تیم پرقدرتش ستاره سرخ می شناسند . فوتبال و والیبال و همچنین بسکتبال از جمله ورزش های محبوب و پر اهمیت صربستانیها محسوب می شود . این کشور در هر سه این رشته ها صاحب سبک و اعتبار بین المللی می باشد . مردم کشور صربستان مردمی ورزشدوست و البته سختکوش هستند و چه در دوره یوگوسلاوی و بعد از آن سختی های زیادی را پشت سر گذارده اند . از حدود مرداد ماه سال 96 این کشور درهای خود را به روی توریست های ایرانی گشود به این امید که گردشگران ایرانی بتوانند به بالندگی صنعت گردشگری این کشور کمک کنند . تور صربستان از آن زمان با اقبال گردشگران ایرانی مواجه شده و در فصل های تابستان و علی الخصوص تعطیلات نوروز تعداد قابل توجهی از ایرانیان به بازدید از این کشور می پردازند .

مانابال پارس تور صربستان تور بلگراد

نمودار دمای هوای بلگراد سالیانه

به مانند بقیه شهرهای اروپایی بلگراد نیز دارای هوای مطبوع در تابستان و زمستان های سرد و مرطوب می باشد . بهترین زمان سفر به این کشور زیبا و تور صربستان از حدود اردیبهشت ماه تا اواخر مهر ماه می باشد که هوا مطبوع و نه چندان سرد می باشد . 

تور صربستان تور بلگراد مانابال پارس

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *