تور فیلیپین

تور فیلیپین مانابال پارس مانیلا سبو

تور فیلیپین – سواحل سفید ، مردم شاد

تور فیلیپین مانابال پارس مانیلا سبو

تور 7 روزه فیلیپین با پرواز قطری

اتاق تک نفره هر نفر در اتاق د نفره سرویس غذایی درجه نام هتل ها

9350000

5550000

صبحانه – گشت 5 DISCOVERY PRIMEA MANILA
صبحانه – گشت 4 WATERFRONT CEBU

 


  جاذبه های گردشگری فیلیپین

تور فیلیپین که شامل بازدید از شهر های مانیل ( پایتخت کشور فیلیپین ) برای مدت چهار شب و همچنین شهر ساحلی زیبای سبو برای مدت دو شب و سه روز می شود از جمله پکیج های جدید در بازار گردشگری ایران است . دفتر مانابال به دلیل جذابیت های مغفول مانده و ظرفیت های این کشور زیبا اقدام به برگزاری تور فیلیپین به صورت گروهی و انفرادی کرده است . کشور فیلیپین در منطقه آسیای جنوب شرقی واقع است و شرایطی مشابه تورهای مالزی   و تورهای تایلند را دارد . 

مدارک لازم جهت ویزای فیلیپین

  • اصل گذرنامه با بیش از شش ماه اعتبار

  • دو قطعه عکس رنگی زمینه سفید

  • گواهی اشتغال به کار یاجواز فعالیت

  • گواهی تمکن مالی

  • مدارک سفر شامل بلیط و هتل

  • بیمه نامه سفر

مانیل

مانیل پایتخت کشور فیلیپین است و به ملکه شرق آسیا نام گرفته است. این شهر ده میلیون نفری طی سال های گذشته پیشرفت چشم گیری داشته و یکی از شهرهای ارزان قیمت دنیاست. آب و هوای گرم با رطوبت فراوان دارد و وقوع زلزله امری بسیار عادی و طبیعی در این کشور است. بهترین زمان برای سفر فاصله بین آبان تا بهمن ماه است.

تور فیلیپین مانیل مانابال پارس

نمودار هوای سالانه شهر مانیل پایتخت فیلیپین

(Rizal Park) پارک ریزال

پارک ریزال، پارک تاریخی است که نامش برگرفته از قهرمان ملی این کشور، خوزه ریزال می باشد که به افتخار رشادت ها و یادبودش نام گذاری شده و مجسمه یادبودش در محلی که تیرباران شده قرار دارد.

این پارک بر کرانه خلیج مانیل قرار دارد و در نزدیکی آن، موزه مردم شناسی فیلیپین قرار دارد که در گذشته محل دپارتمان اقتصادی فیلیپین بوده است.

(San Agustin Church) کلیسای سن آگوستین

این کلیسا که در یوسنکو در فهرست میراث جهانی ثبت شده است، در بخش تاریخی مانیل قرار دارد، که دولت فیلیپین در سال 1976 آن را به عنوان محوطه تاریخی ملی معرفی کرد. این بنای زیبا از فولاد بسیار محکمی ساخته شده و به همین دلیل است که در زمان جنگ با آمریکا، سربازان آمریکایی فقط موفق به تخریب قسمتی از سقف آن شدند.

(National Museum of the Philippines) موزه ملی فیلیپین در مانیل

این موزه به نام موزه تاریخ طبیعی و انسان شناسی و همچنین مخزن اطلاعات تاریخی ملت فیلیپین نام گرفته است. این موزه، مجموعه ای زیبا و با شکوه است که سه ساختمان دارد. در این ساختمانها آثار باستانی را به نمایش گذاشته اند و در گذشته های دور یکی از این سه ساختمان مجلس سنای فیلیپین بوده که هم اکنون گالری هنرهای ملی، نفاشی ها، تندیس ها در آن به انظار عموم درآمده است.

– توضیحی در راستای گالری هنرهای ملی : این گالری در ابتدا به عنوان کتابخانه عمومی ساخته شد، اما پس از مدتی تبدیل به ساختمان مجلس سنا شد که در جمگ جهانی دوم دچار آسیب زیادی شد اما بعدها توسط معماران حرفه ای ترمیم شد.

(Intramuros) منطقه اینتراموروس

این ناحبه قدیمی ترین ناحیه مانیل محسوب می شود و در زمان های بسیار قدیم برای پاسداری و محافظت از شهر در برابر جنگ و حملات دشمن، در این ناحیه دیوارهای سنگی بزرگی به دور مانیل ساخته شد.

اینتراموروس جاذبه های تاریخی متعددی دارد که در زیر به چند مورد آن اشاره می شود.

قلعه سانتیاگو:

این قلعه موزه ای در خود جا داده که در آن به زندگی خوزه ریزال شاعر، نویسنده و قهرمان ملی این کشور پرداخته که زمانی در این قلعه زندانی بوده است. این موزه در زمان پادشاهی اسپانیا محل استقرار نماینده دولت بوده و در جنگ های سال 1945 آسیب زیادی دید.

مدرسه – دانشگاه آتنه ئو:

در واقع این مکان سومین دانشگاه قدیمی فیلیپین شناخته شده و در زمان های دور مدرسه خصوصی کاتولیک ها بوده و بعد از مدتی به دانشگاه تبدیل شده است.

قصر نارگیل:

خانه نارگیل یا قصر نارگیل از جاذبه های دیدنی مانیل است. خصوصا میز نهارخوری که با چهل هزار تکه از پوست نارگیل و همچنین لوستری با صد و یک پوسته نارگیل ساخته شده، بسیار جذاب و دیدنی است. این بنا به وسیله چوب های درخت نارگیل ساخته شده است.

مراکز خرید مانیل:

خرید کردن، جاذبه هر سفری است. این شهر چندین مرکز خرید با قدرت خریدهای مختلف دارد. اما اگر قصد تهیه و تدارک سوغات دارید به مراکز مگا مال، گلوریتا و گرین بلت مراجعه کنید. خرید هایی از نوع لباس، کفش و پوشاک در برند های اصلی و غیر اصلی همگی در این مراکز قرار دارند.

(Cebu) سبو

 

این شهر بندری دارای بزرگترین بندر فیلیپین است و بعد از مانیل، بزرگترین شهر در فیلیپین محسوب می شود. این بندر نخستین جایی بود که اسپانیایی ها در آن سکنی گزیدند که بعد ها به دلیل زیبایی های طبیعت، رنگ دریاها و سواحل جذاب، به ملکه جنوب مشهور شد.

سبو دارای آب و هوایی معتدل است و ظاهر شهر به دلیل وجود بناهای قدیمی و کلیساهای مستعمره ی اسپانیایی، چهره ای زیبا و چشم نواز به شهر داده است.

کلیسای سبو:

در این کلیسای تاریخی مجسمه ای از جنس طلا و سنگ های قیمتی بنام سانتونینو ( کودک مقدس ) قرار دارد و قدیمی ترین اثر مذهبی کشور فیلیپین به شمار میرود.

دژ سن پدرو:

این دژ قدیمی، کوچکترین پاسگاه در دوران استعمار اسپانیایی ها بوده که موزه ای در خود جای داده که بدنه کشتی بادبانی اسپانیایی سن دیگو از مکزیک و گنجینه هایی که در آن یافت شده است.

از این دژ در زمان های گذشته برای حفاظت و مقاومت در برابر حملات دزدان دریایی بهره می گرفتند و در قسمت روبرویی خود توپ خانه ای قدیمی دارد و در لنگرگاه ساحل رودخانه سبو قرار دارد.

در این قلعه، موزه ی ملی منطقه ای قرار دارد که از روز چهارشنبه تا یکشنبه آثار کشف شده از کشتی غرق شده سن دیگو را نمایش میدهند. رنگ سبز محیط این قلعه برای آرامش گرفتن، استراحت و دور شدن خیابان های شلوغ سبو بی نظیر است.

صلیب ماژلان:

این بنای تاریخی و بسیار ارزشمند در اتاقی کوچک واقع شده و نقطه ای را نشان می دهد که سیاح فردیناند ماژلان، صلیبی را پس از تعمید اولین فرد فیلیپینی در آن مکان قرار دارد.  به این جهت است که شهر سبو به مهد مسیحیت در فیلیپین نام گرفته است.

سواحل سبو:

از اصلی ترین جاذبه های این شهر بندری، سواحل بسیار زیبا و خوشرنگ و آفتابی آن است. آفتاب گرفتن در ساحل دریای این منطقه بر روی شن های سفید و براق و شنا کردن در آب های زلال و شفاف آن ، یکی از بهترین و لذت بخش ترین تفریحات محسوب می شود .  غواصی و تماشای پرواز پرنده های مهاجر از تفریحاتی است که شرایط آن فراهم است .  شما در سرتاسر این ساحل کافه ها و رستوران های متعدد و مختافی را مشاهده می کنید .

آیالا سنتر سبو:

در این مرکز خرید شما بیشتر برند های معروف دنیا را مشاهده می کنید و همگی در یک محل هستند تا شما با خیال راحت در انتخاب خود دقت و وقت لازم را داشته باشید. اسپریت، گس، لیوایز، لاگوست و … برخی از برندهایی است که در اینجا واقع شده است.

 


لینک های مفید

لینکهای مفید

انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران راه آهن جمهوری اسلامی ایران سازمان میراث فرهنگی و گردشگری سازمان هواپیمایی کشوریهواپیمایی آسمان

هواپیمایی آتا هواپیمایی زاگرس هواپیمایی قشم ایر هواپیمایی نفتایران ایر هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هواپیمایی ماهان

international airlines logos (6) international airlines logos (4) international airlines logos (3)international airlines logos (2)international airlines logos (1)

international airlines logos (1) international airlines logos (1) international airlines logos (2)international airlines logos (5)turkish airline manabal

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *