سفر پرسپولیس به اوکراین

اودسا تور اودسا ادسا اکراین مانابال پارس

اودسا

تیم فوتبال پرسپولیس برای بار دوم اردوی پیش فصل خود را در کشور اوکراین برگزار کرده است . کشور اوکراین به واسطه امکانات ورزشی بسیار مناسب و به روز و هوای مطبوع در این فصل از سال پذیرای طیف زیادی از تیم های ورزشی از اروپا و آسیاست که بتوانند مراحل آماده سازی تیم خود را در این کشور دنبال کنند . دفتر مسافرتی مانابال با سابقه برگزاری تورهای ورزشی در اوکراین مفتخر است پذیرای تیم های ورزشی در این کشور باشد . لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد امکانات و هزینه ها با شماره های دفتر تماس حاصل فرمایید .

مرکز استعدادیابی دینامو در اختیار پرسپولیس


زمین تمرینی مورد استفاده پرسپولیس همانطور که گفته شد در فاصله 5 دقیقه‌ای از هتل محل اسکان آنها قرار گرفته است. این کمپ تمرینی که محلی برای استعدادیابی باشگاه دینامو محسوب می‌شود، دارای 3 زمین تمرینی است که شاگردان برانکو ایوانکوویچ زمین اصلی را در اختیار گرفته‌اند. این زمین دارای سکوی تماشاگران است و 2 هزار نفر گنجایش دارد.

محل اردوی پرسپولیس در کیف و جایی در حاشیه رود دنیپر قرار دارد . کیف پایتخت و  بزرگترین شهر کشور اوکراین محسوب می‌شود به واسطه  این رود به دو منطقه شمالی و جنوبی تقسیم می‌شود و  تیم پرسپولیس در منطقه جنوبی آن اسکان یافته است.

شاگردان برانکو در منطقه استویاتوشنسکی اردوی خود را برگزار کرده‌اند. منطقه‌ای که سومین منطقه اوکراین را به خود اختصاص داده است.

زمین تمرینی باشگاه دینامو کییف

سفر پرسپولیس به اوکراین

کمپ تمرینی دینامو

⇐جاذبه های کی یف⇒

⇐جاذبه های اودسا⇒

⇐ویزا اوکراین⇒

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *