ویزا اوکراین

ویزا اوکراین ویزای اکراین تور اوکراین مانابال پارس

 

 دفتر خدمات مسافرتی مانابال مفتخر است به عنوان یکی از دفاتر معدود تایید شده در سفارت محترم کشور اوکراین در ایران خدمات اخذ ویزا اوکراین ( ویزای توریستی اوکراین ) را برای دارندگان گذرنامه ایرانی و یا اتباع محترم کشور افغانستان که دارای اقامت دائم جمهوری اسلامی ایران باشد را ارائه نماید . دفتر مانابال برگزارکننده تورهای تفریحی به کشور اکراین در قالب تور کییف و یا تور کییف و اودسا و همچنین تور خارکف و تور لویو می باشد . کشور اوکراین از جمله کشورهای اروپایی مورد نظر ایرانیان برای سفرهای تفریحی و گردشگری است . 

ویزا اوکراین مانابال پارس

 جهت اخذ ویزا اوکراین مدارک زیر الزامی می باشد .

  • برگه اشتغال به کار روی سربرگ و مهر و امضا ( و یا جواز کسب )

  • گواهی تمکن مالی بانکی ( معادل حداقل 4000 دلار موجودی )

  • اصل گذرنامه معتبر با بیش از هفت ماه اعتبار

  • کپی شناسنامه و کارت ملی از تمامی صفحات

  • کپی از ویزاهای شینگن و آمریکا دو سال گذشته ( اگرموجود است )

برای اقدام به اخذ ویزا اوکراین نیاز به یک دعوتنامه معتبر از سمت شخص و یا ارگانی در داخل کشور اوکراین می باشد . دفتر مانابال به دلیل عقد قرارداد با معتبرترین کارگزاران کشور اوکراین این دعوتنامه را برای شما مهیا می کند تا در قالب تور مسافرتی تفریحی بازدیدی بی دردسر و خاطره انگیز از کشور زیبای اکراین داشته باشید .

ویزای فوری : برای اقدام ویزای فوری اوکراین متقاضی می بایستی که حداقل یکبار سابقه دریافت ویزای اوکراین را داشته باشد و یا دارای ویزای معتبر مولتیپل ( چند بار ورود ) اتحادیه اروپا موسوم به شینگن باشد . 

ویزای تجاری اوکراین : جهت دریافت ویزای تجاری اوکراین متقاضی می بایستی که اصل دعوتنامه معتبر از یک شرکت بازرگانی با فعالیت مرتبط با حرفه خود را به سفارت محترم اوکراین در تهران ارائه کند . 

ویزای بازدید اوکراین : اشخاصی که در کشور اوکراین دارای بستگان یا دوستانی هستند می توانند به واسطه آنها مبادرت به تقاضای ویزای بازدید از کشور اوکراین را بنمایند . لازم است که شخص دعوت کننده اوکراینی ، اصل دعوتنامه را به ایران ارسال کند و با تکمیل مدارک تکمیلی دیگر به سفارت ارائه شود . در این صورت حضور شخص متقاضی برای اقدام به اخذ ویزا در سفارت الزامی است .  

لازم به ذکر است سفارت در صورت لزوم برای کسب اطلاعات بیشتر مبادرت به مصاحبه حضوری با تعیین وقت قبلی می کند . ویزای اکراین مطابق با رزرواسیون هتل و تاریخ پرواز صادر می گردد . در صورت امتناع مسافر از بازگشت در روز بازگشت ، مورد بلافاصله به پلیس مهاجرت گزارش می شود که عواقب سنگینی خواهد داشت . کشور اکراین تحت هیچ شرایطی پناهنده سیاسی و یا اجتماعی قبول نمی کند و حضور با پاسپورت و یا بدون پاسپورت در این کشور خارج از زمان ویزا ، جرم تلقی می شود .

⇐       تورهای اوکراین       ⇒

  ←        همه چیز درباره اودسا – کلیک کنید        →

←        همه چیز درباره  کییف – کلیک کنید        →

←        همه چیز درباره لویو – کلیک کنید        →

←        سفر پرسپولیس به اوکراین – کلیک کنید        →

←        روز استقلال اوکراین – کلیک کنید        →

←        تحصیل در اوکراین – کلیک کنید        →

←        نمایشگاه کشاورزی اوکراین – کلیک کنید        →


کلیپ ها و ویدئو های اوکراین 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *