ویزا اوکراین

تور اکراین اوکراین کییف مانابال پارس

کیف

 

 دفتر خدمات مسافرتی مانابال مفتخر است به عنوان یکی از دفاتر معدود تایید شده در سفارت محترم کشور اوکراین در ایران خدمات اخذ ویزا اوکراین ( ویزای توریستی اوکراین ) را برای دارندگان گذرنامه ایرانی و یا اتباع محترم کشور افغانستان که دارای اقامت دائم جمهوری اسلامی ایران باشد را ارائه نماید .

ویزا اوکراین مانابال پارس

 جهت اخذ ویزا اوکراین مدارک زیر الزامی می باشد .

  • برگه اشتغال به کار روی سربرگ و مهر و امضا ( و یا جواز کسب )

  • گواهی تمکن مالی بانکی ( معادل حداقل 4000 دلار موجودی )

  • اصل گذرنامه معتبر با بیش از هفت ماه اعتبار

  • کپی شناسنامه و کارت ملی از تمامی صفحات

  • کپی از ویزاهای شینگن و آمریکا دو سال گذشته ( اگرموجود است )

برای اقدام به اخذ ویزا اوکراین نیاز به یک دعوتنامه معتبر از سمت شخص و یا ارگانی در داخل کشور اوکراین می باشد . دفتر مانابال به دلیل عقد قرارداد با معتبرترین کارگزاران کشور اوکراین این دعوتنامه را برای شما مهیا می کند تا در قالب تور مسافرتی تفریحی بازدیدی بی دردسر و خاطره انگیز از کشور زیبای اکراین داشته باشید .

لازم به ذکر است سفارت در صورت لزوم برای کسب اطلاعات بیشتر مبادرت به مصاحبه حضوری با تعیین وقت قبلی می کند . ویزای اکراین مطابق با رزرواسیون هتل و تاریخ پرواز صادر می گردد . در صورت امتناع مسافر از بازگشت در روز بازگشت ، مورد بلافاصله به پلیس مهاجرت گزارش می شود که عواقب سنگینی خواهد داشت . کشور اکراین تحت هیچ شرایطی پناهنده سیاسی و یا اجتماعی قبول نمی کند و حضور با پاسپورت و یا بدون پاسپورت در این کشور خارج از زمان ویزا ، جرم تلقی می شود .

⇐     جاذبه های کی یف     ⇒

⇐       جاذبه های اودسا     ⇒

⇐       تورهای اوکراین       ⇒

 


کلیپ ها و ویدئو های اوکراین 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *