ویزا بلاروس

ویزا بلاروس مانابال پارس

 

 دفتر خدمات مسافرتی مانابال مفتخر است به عنوان یکی از دفاتر معدود تایید شده در سفارت محترم کشور بلاروس در ایران خدمات اخذ ویزا بلاروس( ویزای توریستی بلاروس ) را برای دارندگان گذرنامه ایرانی  را ارائه نماید .

ویزا بلاروس مانابال پارس

 

 جهت اخذ ویزا بلاروس مدارک زیر الزامی می باشد .

  • برگه اشتغال به کار روی سربرگ و مهر و امضا ( و یا جواز کسب )

  • گواهی تمکن مالی بانکی ( معادل حداقل 4000 دلار موجودی )

  • اصل گذرنامه معتبر با بیش از هفت ماه اعتبار

  • کپی شناسنامه و کارت ملی از تمامی صفحات

  • کپی از ویزاهای شینگن و آمریکا دو سال گذشته ( اگرموجود است )

برای اقدام به اخذ ویزا بلاروس نیاز به یک دعوتنامه معتبر از سمت شخص و یا ارگانی در داخل کشور اوکراین می باشد . دفتر مانابال به دلیل عقد قرارداد با معتبرترین کارگزاران کشور بلاروس این دعوتنامه را برای شما مهیا می کند تا در قالب تور مسافرتی تفریحی بازدیدی بی دردسر و خاطره انگیز از کشور زیبای بلاروس داشته باشید .

مدت زمان بررسی مدارک و صدور ویزا بلاروس حدود یک هفته می باشد . 

لازم به ذکر است سفارت در صورت لزوم برای کسب اطلاعات بیشتر مبادرت به مصاحبه حضوری با تعیین وقت قبلی می کند . ویزای بلاروس مطابق با رزرواسیون هتل و تاریخ پرواز صادر می گردد . در صورت امتناع مسافر از بازگشت در روز بازگشت ، مورد بلافاصله به پلیس مهاجرت گزارش می شود که عواقب سنگینی خواهد داشت . کشور بلاروس تحت هیچ شرایطی پناهنده سیاسی و یا اجتماعی قبول نمی کند و حضور با پاسپورت و یا بدون پاسپورت در این کشور خارج از زمان ویزا ، جرم تلقی می شود .

⇐     جاذبه های مینسک پایتخت بلاروس      ⇒

⇐       تورهای بلاروس       ⇒


توصیه های ضروری سفر به بلاروس 

لطفا در صورت بروز هر گونه مشکلی با شماره تلفن  2- 3355300 (17)  375 +   ((بخش کنسولی سفارت ایران )) تماس حاصل فرمائید.
1-معمولا در حین پرواز یک فرم دو برگه ای به عنوان برگه اقامت از طرف مهمانداران داده میشود . این فرم که در دو صفحه یکسان A  و  B است را کاملا پرکرده و هنگام ورود به کشور به مامور گمرک کنترل پاسپورت تحویل دهید . این مامور قسمت A  را جدا می کند و صفحه  B  را به شما تحویل می دهد . این برگه را تا انتهای سفر در کنار پاسپورت خود نگهداری کنید و در هنگام خروج به مامور مربوطه کنترل پاسپورت تحویل دهید .   
2- در فرودگاه هنگام خروج دو درب خروجی وجود دارد درب سبز و درب قرمز . در صورتی که معادل بیش از ده هزار دلار و یا ارز خارجی ( یورو ، پوند … ) به همراه دارید  می بایست از گیت با چراغ قرمز رنگ عبور کنید و نسبت به تکمیل فرم اظهار نامه ارزی اقدام نمائید. اگر به هر دلیل حتی سهواً از گیت با چراغ سبز عبور کنید این امر جرم محسوب شده و مازاد ده هزار دلار  ارز همراه شما بعلاوه مبلغی بعنوان جریمه توسط مامورین گمرک اخذ خواهد شد. فقط در صورتی که ارز همراه شما کمتر از معادل ده هزار دلار می باشد از کیتی که با چراغ سبز می باشد عبور کنید.
3- در صورت اقامت بیش از پنج روز در بلاروس ، می بایست نسبت به ثبت اقامت در اداره پلیس امور اتباع خارجه (آگیم) اقدام نمائید . (روزهای تعطیل جزء پنج روز اقامت محاسبه نمی شود.)
4- در مدت زمان اقامت در بلاروس برای پیشگیری از بروز هر گونه مشکلی ، لطفاً کلیه قوانین و مقررات این کشور را رعایت فرمائید . هرگونه دارو باید با نسخه به زبان انگلیسی و ذکر علت بیماری باشد . (حمل هرگونه مواد مخدر، قرص های روان گردان ، ترامادول ،  مسکن ها و کدئین ها در این کشور ممنوع است و کشف آن منجر به چندین سال زندانی برای حامل آن خواهد بود . )

کلیپ ها و ویدئو های بلاروس

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *